project

اینکه آیا آنها قادر به کا

PRINCE2-PRACTICEER، امتحان تمرین برای تأیید متقاضیان در چندین موضوع برای تشخیص اینکه آیا آنها قادر به کار و مدیریت با استفاده از در محيطی که در آن کار می کنند، ایجاد شده است، متقاضیان قبل از پذیرش این امتحان، باید دارای گواهینامه سطح پایه PRINCE2-PRACTICEER متخصصان متخصص که دارای گواهینامه برای امتحان سطح اول می دانند چگونه به مقابله با موقعیت های مختلف، از این رو قبل از گرفتن امتحان، متقاضیان باید دانش و مهارت های اولیه مربوط به توضیحات مفصل از تمام اصول، تم ها و فرآیندهای و نمونه هایی از تمام محصولات را به کار برد تا آنها بتوانند در مورد شرایط خاص یک سناریوی پروژه مورد استفاده قرار گیرند. نشان می دهد که آنها روابط بین اصول، تم ها و فرآیندها و محصولات را درک می کنند و می توانند این درک را اعمال کنند.
نشان می دهد که آنها دلایل اصول، تم ها و فرآیندهای را درک می کنند و آنها اصولی را که بر اساس این عناصر هستند را درک می کنند و همچنین قادر به نشان دادن توانایی آنها برای تنظیم به شرایط پروژه های مختلف هستند. PRINCE2-PRACTICEER، امتحان تمرین مخصوصا برای متخصصان فناوری اطلاعات ایجاد شده است که در حوزه خاص قرار دارند که به عنوان مدیران پروژه، مدیران عمومی، مدیران برنامه ریزی شده، مدیران تیم و کارکنان پشتیبانی، کارکنانی که نقش مشخصی دارند و مشاور مدیریت پروژه یا هر کسی که می خواهد در مورد فن آوری یاد بگیرد و شرایط لازم را داشته باشد. اگر شما علاقه مند به گرفتن PRINCE2-PRACTICE هستید، آزمون Practitioner باید اطمینان حاصل شود که الزامات زیر را تکمیل کنید، در موارد زیر، شما باید حداقل در هر یک از بنیاد PRINCE2، Project Management Professional (PMP)، مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه (CAPM)، IPMA سطح A که مدیر پروژه های خبره، IPMA سطح B است که مدیر پروژه ارشد Certified، IPMA سطح C است که مدیر پروژه گواهی شده و IPMA سطح D است که متخصص مدیریت پروژه های خبره .
فرمت PRINCE2-PRACTICEER، امتحان تمرین شده برای راحتی دانشجویان ثبت شده در اینجا فهرست شده است، اعتبار سنجی بر اساس سوالات داده شده، هشت تا ده سوال انجام شده، علامت گذاری انجام می شود و هر سوال دارای یک علامت است. شما باید حداقل پنجاه و پنج درصد باشد که چهل و چهار علامت از هشتاد سؤال است. زمان اختصاص داده شده برای این امتحان به مدت صد و پنجاه دقیقه خواهد بود که متقاضیان هیچ منبع اضافی برای کمک و یا زمان اضافی برای تکمیل امتحان ندارند، بنابراین دانش آموزان باید بسیار مراقب باشند و باید امتحان را به موقع انجام دهند. دوره امتحان به نفع داشتن امتحان کتاب باز است که تنها دستورالعمل برای راهنمایی است. حرفه ای هایی که PRINCE2-PRACTICEER را گذرانده اند، Practitioner امتحان اکنون می توانند خود را برای Practitioner با کمک آموزش پزشک آنلاین یا دوره تمرین دوره رهبری آماده کنند.

+ نوشته شده در جمعه 7 دی 1397ساعت 11:02 توسط project | | تعداد بازدید : 41

× بستن تبلیغات